Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Logo

Kilka słów o mnie i jak to się stało, że marzenie o książkach się w końcu spełniło!

Podjąłem się realizacji projektu opracowania książek szachowych, ponieważ od kilkunastu lat zauważałem brak tego typu publikacji (zwłaszcza wydanych po polsku). Ponadto wiele osób pytało mnie o tego typu książki i dziesiątki pytań pozostawało bez odpowiedzi. Tak więc konieczne było w końcu zapełnienie tej luki poprzez wydanie tego typu pozycji. W ten oto sposób kilkumiesięczny trud pracy całej grupy jest dla was widoczny. Mam nadzieję, że zechcecie pomóc innym (czy też sobie) w tym, aby szachy mogły wywierać pozytywny wpływ na rozwój. Szachy odpowiednio podawane mają taką moc - o tym możecie się przekonać chociażby z lektury tych książek.

Pamiętajcie, że książki są wydane na licencji, więc proszę o zapoznanie się z nią i jeśli chcecie z nich korzystać, to konieczne jest jej zaakceptowanie. Ponadto książki są do pobrania jako poszczególne części, więc możecie sami zdecydować o tym które z nich chcecie ściągnąć. Poza tym, pomimo iż projekt jest niekomercyjny (niezarobkowy) to wszystkie artykuły oraz książki mają swoją wartość: jest nią praca, wysiłek oraz czas poświęcone na ich tworzenie.

Jeśli chcielibyście podziękować nam (jako grupie) za ich stworzenie i opublikowanie to proszę, abyście kliknęli w dowolny baner, który znajduje się na dole strony. W ten sposób pomożemy innym poprzez "wyklikanie" dla nich drobnej kwoty (za każde codzienne kliknięcie przekazujemy kilka lub kilkanaście groszy dla potrzebujących!). W myśli przysłowia "ziarnko do ziarnka, a zbierze się miarka" - jeśli za każdym razem będziecie czuli potrzebę podziękowania za to, iż nie musicie płacić za te książki (albo też ich fragmenty) to proszę was o kliknięcie w jeden z banerów. A na który z nich mam kliknąć? O tym już sami zdecydujcie.

Dziękuję w imieniu naszej całej grupy za docenienie naszego trudu i za pomoc innym! Ze swojej strony chcę oficjalnie podziękować absolutnie wszystkim, którzy w jakikolwiek przyczynili się do tego, iż projekt w końcu został pomyślnie ukończony. Pomimo, że całość projektu nadzorowałem (a więc ponosiłem odpowiedzialność) ja osobiście, to pamiętajmy, że tak naprawdę nie jest to wyłącznie moja praca, lecz wkład dość dużej grupy ludzi, którzy projektowi powiedzieli "tak"! Dzięki nim możemy korzystać z tych narzędzi jakimi są te oto książki. Zapraszam także do głosowania (oceniania) oraz komentowania zawartości poszczególnych książek


O MNIE:

Tomasz Pintal (ur. 1976) pasjonuje się szachami od kilkunastu lat. Posiada tytuł sędziego klasy III, międzynarodowy ranking ELO oraz II kategorię szachową. Założyciel klubu szachowego "Szachowe umysły". Obecnie prowadzi zajęcia szachowe w klubie oraz organizuje konkursy, symultany i turnieje szachowe dla klubowiczów (dzieci i młodzieży).
Jego pasja to pomaganie i wspieranie innych osób w rozwoju: intelektualnym, emocjonalnym oraz społecznym. Przez kilka lat pracował z dziećmi i młodzieżą z Domu Dziecka. W wolnych chwilach lubi czytać ciekawe książki i czasopisma oraz pograć w koszykówkę, która poza szachami jest jego drugą pasją (także uprawianą od kilkunastu lat). Od listopada 2010 roku prowadzi (po polsku) bloga szachowego http://beginnerchessimprovement.blogspot.com/

O mnie


Pajacyk

Pajacyk

Pomagasz finansować dożywianie dzieci w szkołach i świetlicach.
Okruszek

Okruszek

Bądź dobry jak chleb, kliknij i nakarm potrzebujących.
Wyklikaj żywność

Wyklikaj Żywność

Klikaj i wyklikaj żywność dla najuboższych. Do dzieła!
Polskie serce

Polskie serce

Sztuczne serce może uratować w przyszłości wiele osób.
Marzenia

Spełniaj marzenia

W Polsce żyje tysiące nieuleczalnie chorych dzieci, które straciły nadzieję.
Habitat

Habitat for Humanity Polska

Pomóż niezamożnym rodzinom w zbudowaniu mieszkania.
© 2011 demonchessbooks